- OSRAM

Цена
€0 22 / 0 43 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип осветление | Интериорно осветление |
| Тип крушка | Халогенна |
| Мощност (W) | 5 W |
| Напрежение | 12V |
| Цвят на светлината | Бяла |
| Светлинен поток (lm) | 50 lm |
| Цветна температура (K) | 3000 K |
| Цокъл | W2.1x9.5d |
| Експлоатационен живот (h) | 1000 h |
| Тип монтаж | W2.1x9.5d |
| E-mark одобрение | Да |
| Тегло | 0.00кг |
OSRAM N501 W5W 12V W2,1x9,5d Neolux Unpacked Автомобилна крушка
Осветете интериора или табелата на автомобила си с надеждната крушка OSRAM N501 W5W. Това 12V халогенно крушка с цокъл W2.1x9.5d е лесна за монтаж в различни плафони, габарити и табели. Разопакованата опаковка в насипно състояние предлага икономично решение за смени или ъпгрейди.
Ключови предимства
- Стандартен размер W5W — Съвместима с много автомобили за интериор, табели и странични габарити.
- Надеждна халогенна технология — Постоянна бяла светлина с доказано качество на OSRAM.
- Разопакована насипна опаковка — Икономичен вариант за сервизи или множество смени.
Технически спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип продукт | Автомобилна крушка |
| Цокъл | W2.1x9.5d |
| Напрежение | 12V |
| Мощност | 5W |
| Технология | Халогенна |
| Цвят | Бял |
Какво има в кутията
- 1 x OSRAM N501 W5W крушка (разопакована)
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




